Nem középiskolás fokon! Ma este újra pályán a Fradi!

• Kántor Barnabás
  • Híreink
  • 0
  • 346 Views

Ha nehezen is, de eltelt végre az a másfél hét, amely alatt versenyszerűe11219395_956604824431609_6030754768175203020_nn nem sportolhattak a mieink, akik ma este Szigetszentmiklóson lépnek pályára:

2016.02.05., 21.00

Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok (Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.)

NB II., Nyugati-csoport, 18. forduló:

Corvinus – Fradi Futsal-Fisher Klíma

FIGYELEM!!!

A mérkőzést élőben, online ITT lehet nézni.

Ősszel, amikor a harmadik fordulóban az NB II-es újonc Corvinus ellen készültünk, előzetesen könnyű győzelemnek ígérkezett az egyetemisták elleni párharc. Csakhogy éppen a meccs napján veszítette el kiváló csapattársunk, Pál Máté az Édesanyját és ez a szomorú esemény annyira megviselte csapatunkat, hogy a mieink mélyen tudásuk alatt játszottak azon a találkozón, ami persze teljes mértékben érthető volt. A Fradi ennek ellenére is négy gólos győzelmet aratott (9-5), azonban a meccs elején – óriási meglepetésre – 2-0-ra a Corvinus vezetett. A félidőre fordított a Ferencváros (3-2), de a második játékrész sem volt sétagalopp. Az egykori sokszoros válogatott kapus, Haffner György edzette egyetemisták ugyanis újonc létükre szemre is tetszetősen és ami ennél is fontosabb, eredményesen futsaloztak. Már akkor is látszott, hogy ez a csapat sokra hivatott.

És lőn! Eddigi 15 meccséből 9-et megnyert a Corvinus és ezzel a teljesítménnyel – nem kis meglepetést okozva – jelenleg a tabella negyedik helyén állnak! Ettől és mindentől függetlenül a ma esti csatának a Fradi az abszolút favoritja, amelynek egyik ékes bizonyítéka, hogy a mieink majdnem kétszer annyi gólt lőttek eddig, mint az egyetemisták és majdnem fele annyit kaptak, mint ők.

Ettől persze még veszélyes lehet a Corvinus, semmi esetre sem szabad félvállról venni őket, de ez amúgy sem jellemzi a Ferencvárost, amely mindegyik ellenfelét tiszteli! Ráadásul a mieink továbbra is két lábbal állnak a földön, nem szaladt el velük a paci és nem esik az eső a nózijukba… eddigi kiváló teljesítményük miatt. Mindannyiuk szeme előtt egyetlen dolog lebeg: idén meg kell nyerni a bajnokságot! Az alapszakasz felénél tartunk, eddig semmi okunk nem lehet panaszra, hiszen a Ferencváros 14 meccsből 14-et megnyert! Nagyon bízunk benne, hogy péntek este a 15.-ik győzelmünket is kipipálhatjuk!