• Kántor Barnabás
  • Top hírek
  • 0
  • 1135 Views

Második csapatunk a második mérkőzését is sikerrel vette az NB III-ban, a Máltai SE-t győztük le idegenben 5–2-re.

Nagyszerűen kezdtük a találkozót, Könczey Zsolt már az első percben megszerezte a vezetést a mieinknek, amikor távoli kísérlete a léc alatt kötött ki (0–1). Az első csapatból ezúttal Kecskés István játszott vissza, valamint a kapunkat Kovács Áron őrizte, neki ez volt az első mérkőzése a szezonban, ennek ellenére kiemelkedő formában védett.

Visszatérve Kecskésre, fiatal játékosunk a kilencedik percben egy szép csel után megindult, a máltai játékosok nem tudták feltartóztatni, lövése pedig a bal alsó sarokban kötött ki (0–2). A második félidőt úgy kezdtük, ahogy az elsőt: góllal. Egy szögletvariáció után Soóky Norbert vette be a hazaiak kapuját (0–3).

A Málta jóval nagyobb kihívást jelentett számunkra, mint a múlt héten a Siketek SC, és főleg a harmadik gólunkat követő időszakban jól futsalozott, így megérdemelten szépített a 29. percben Lendér Róbert révén (1–3).  Azt azonban nem engedtük meg, hogy közelebb férkőzzön ellenfelünk, Könczey Balázs hamar válaszolt (1–4), így nem forgott veszélyben a győzelmünk.

Annak ellenére sem, hogy a Málta legjobbja, Kolompár Márk egy okos góllal szépített (2–4), mert erre is jött még a válasz, Kecskés szabadrúgásból vette be a hazaiak kapuját, kialakítva ezzel a 2–5-ös végeredményt. Két mérkőzés után így két győzelemmel állunk, és jobb gólkülönbségünknek köszönhetően vezetjük a tabellát.