Győzelmekkel indította az évet második csapatunk

Az NB III budapesti régiójában szereplő második csapatunk számára is megkezdődött a bajnokság. A tavaszi szakaszt két győzelemmel kezdte a főként U20-asainkból és U17-eseinkből álló gárda.

Az első mérkőzésen várt ránk a nehezebb feladat, hiszen a bajnokság nyitányán idegenben is szoros meccset játszottunk a Hidegkúti SC-vel, ráadásul nem tudtunk teljes kerettel nekivágni a találkozónak. A mérkőzést azonban jól kezdtük, Fehér Dániel már a második percben betalált, majd a 19. percben újra eredményes volt (2–0). A félidő vége előtt még szépíteni tudtak a vendégek Juhász Csongor találatával (2–1).

A szünetben rendeztük a sorainkat és a 27. percben egy szerencsés találattal, Braun Dániel öngóljával növeltük az előnyünket (3–1). A Hidegkút rohamozott még, hogy közelebb tudjon kerülni, ám házi gólkirályunk, Rónaszéki Botond a 39. percben eldöntötte a találkozót, Juhász újabb találata már csak a szépítésre volt jó, 4–2-re nyertünk.

A másik találkozónak épp fordított előjelekkel vágtunk neki, hiszen az ősszel könnyedén nyertünk a Budapest Police SE ellen, amely ezúttal erősebb összeállításban lépett pályára. Ennek ellenére nagyszerűen kezdtük a találkozót, előbb Hegyi Áron lőtt fordulásból a hazai kapuba, majd Kántor Barnabás emelte át az ellenfél kapusát (0–2). Az ötödik percben Csóh Patrik találatának köszönhetően már háromgólos volt az előnyünk, majd a szünet előtt még szépített Bodnár Richárd (1–3).

A kapott gól utáni rövid időszakban forgott egyedül veszélyben a sikerünk, de Rónaszéki a 23. percben eldöntötte a találkozót (1–4). A hátralévő időben számolatlanul dolgoztuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, de hol a kapus védett nagyot, hol mi hibáztunk. Így is tudtunk azonban még három gólt szerezni, Fritz Erik és Bertalan Márton is betalált, Hegyi pedig duplázni tudott, így végül könnyedén, 7–1-re nyertünk a Csömörön megrendezett találkozón.