Fölényes győzelem a rajton!

A női futsal NB II nyugati csoportjának első fordulójában kiütéses győzelmet arattunk Törökbálinton!

NŐI FUTSAL NB II NYUGATI CSOPORT, 1. FORDULÓ
VIADUKT SE BIATORBÁGY – FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 1–14 (0–4)

Törökbálint Aréna V: Kovács P. Molnár P., Liebhardt
VIADUKT: Csizmók – Pap, Nagy, Fábián, Bozsik – István, Ferenczi, Pintér, Glasz.
Vezetőedző: Ferenczi Anna
FTC: Móczik – Tagyi, Kókány, Kovács, Nyéki – Horváth, Orosz, Haraszti, Pavlik, Bernhardt, Kerekes.
Vezetőedző: Soóky Norbert

G.: Ferenczi (28.) ill. Kókány (3., 15., 22., 24., 36.), Kerekes (17.), Nyéki (20.), Orosz (28., 35.), Horváth (30.), Haraszti (33.), Bernhardt (30., 30., 31.)

Jól indult a rajt női csapatunk számára. Hamar sikerült megszerezni a vezetést, de utána sokáig nem találtuk a góllövő cipőt, hiába a rengeteg helyzet. Még hat méteresből sem jött össze a gól. A jét a 15. percben tört meg, ekkor ismét Kókány volt eredményes. A szünetig még két újabb gólt sikerült szerezni, így megnyugtató volt az előny.

A fordulást követően sem álltak le a lányok és tovább növelték a gólok számát. Akadt a második félidőben olyan perc, amikor három találatot is sikerült jegyezni. A vége 14-1, ami igen jó kezdésnek mondható. A találkozóról sok mindent elárul, hogy a sok kapott gól ellenére az ellenfél kapusa volt a mezőny egyik legjobbja. A mieinknél Kókány jeleskedett a legjobban a gólszerzést illetően, egymaga öt találatig jutott.

Jövő héten folytatás hazai pályán, a Piliscsaba ellen.