Asterix SC

Asterix SC

Asterix SC
0 : 10
FTC Futsal-Fisher Klíma

FTC Futsal-Fisher Klíma

FTC Futsal-Fisher Klíma
  • Sivák Péter 4'
  • Kulik Renátó 5'
  • Kulik Renátó 9'
  • Kertész Gergő 12'
  • Fehér Krisztián 14'
  • Andorka Kristóf 24'
  • Kulik Renátó 28'
  • Kulik Renátó 29'
  • Karacs Dániel 32'
  • Karacs Dániel 34'
Asterix SC

Asterix SC

(9.)
VS
FTC Futsal-Fisher Klíma

FTC Futsal-Fisher Klíma

(1.)
Gólok
  • Sivák Péter 4'
  • Kulik Renátó 5'
  • Kulik Renátó 9'
  • Kertész Gergő 12'
  • Fehér Krisztián 14'
  • Andorka Kristóf 24'
  • Kulik Renátó 28'
  • Kulik Renátó 29'
  • Karacs Dániel 32'
  • Karacs Dániel 34'
33min
Yellow Card Kulik Renátó
Asterix SC

Asterix SC

(9.)
FTC Futsal-Fisher Klíma

FTC Futsal-Fisher Klíma

(1.)
image

Modarresi Amirehsan

image
image

Modarresi Amirehsan

Védő
  • Születési dátum::1996.04.26.
  • Nemzetiség::Iráni
image

Sivák Péter

image
image

Sivák Péter

Védő
  • Születési dátuma::1985.08.14
  • Válogatott mérkőzések száma: :75
  • NBI-es mérkőzések száma: :257
image

Borsi Dávid

image
image

Borsi Dávid

Kapus
  • Születési idő: :1984.10.17
  • NBI-es mérkőzések száma::45
image

Kavalecz Márk

image
image

Kavalecz Márk

Védő
  • Születési dátuma::1995.02.02
  • Válogatott mérkőzések száma::3
image

Balán Zoltán

image
image

Balán Zoltán

Védő
  • Születési dátuma: :1991.11.02
  • NBI-es mérkőzések száma::2
image

Karacs Dániel

image
image

Karacs Dániel

Center
  • Születési idő: :1994.12.08
  • Válogatott mérkőzések száma::12
image

Laucsek Csaba

image
image

Laucsek Csaba

Kapus
  • Születési dátuma: :1991.04.25
  • Válogatott mérkőzések száma::13
  • NBI-es mérkőzések száma::126
image

Pál Máté

image
image

Pál Máté

Center
  • Születési dátuma: :1991.09.28
  • NBI-es mérkőzéseinek száma::1
image

Kulik Renátó

image
image

Kulik Renátó

Támadó
  • Születési dátuma::1994.05.08
  • Válogatott mérkőzések száma::8
  • NBI-es mérkőzéseinek a száma::49
image

Kertész Gergő

image
image

Kertész Gergő

Támadó
  • Születési ideje: :1989.06.01
  • Válogatott mérkőzések száma::7
  • NBI-es mérkőzések száma::128
image

Andorka Kristóf

image
image

Andorka Kristóf

Támadó
  • Születési dátuma::1992.04.15
  • Válogatott mérkőzések száma: 7:7
  • NBI-es mérkőzések száma::68
image

Fehér Krisztián

image
image

Fehér Krisztián

Védő
  • Születési idő:  :1991.11.16.
  • válogatott mérkőzések száma::5

Mérkőzés tudósítás

Hétfőn este izgalommentes meccsen nyert zsinórban 21-edszer a Ferencváros:

NB II., Nyugati-csoport, 27. forduló

Érd, Treff Sportcsarnok

Asterix SC – Fradi Futsal-Fisher Klíma 0-10 (0-5)

gsz.: Kulik (4), Karacs (2), Fehér, Sivák, Kertész, Andorka

Az este 9-kor kezdődő meccsre úgy hangolhattak a hazaiak, hogy egyetlen céljuk volt: megúszni a megsemmisítő vereséget. Az őszi 19-2-es eredmény után nem volt alaptalan az érdiek félelme. Ezt alátámasztandó a Ferencváros a kezdő sípszótól kezdve nyomatékosította ellentmondást nem tűrő játékkal, hogy melyik a jobb csapat. Játékos-edzőnk, Sivák Péter kezdte a gólgyártást az 5. percben, ezt követően pedig nem volt pardon. A Fradi szebbnél szebb támadásokat vezetve, lélegzetvételnyi pihenőhöz sem engedte jutni a hazaiakat, akik három gólig bírták célnával. Ezt követően minden egyes bekapott találat után giga veszekedéseket rendeztek, egymást szapulták. A Ferencváros ezzel mit sem törődve látványos, közönségszórakoztató játékkal növelte percről-percre az előnyét. A hosszabb sérülés után visszatérő csapatkapitány, Fehér Krisztián nagyon élt a pályán, érződött rajta, hogy már nagyon hiányzott neki a foci. Csakúgy a nemrég még szintén maródi Kulik Renátónak, aki egymaga négyszer volt eredményes. Ré, ahogy csapattársai becézik, hozta a formáját: a szebbnél szebb gólokat lövő srác arca meg sem rezzent egyik találata után sem, nem véletlenül jegyezte meg az egyik néző: ennek a fiúnak szokott 22-nél magasabb pulzusa lenni? 🙂

Bezzeg az Asterix játékosok pulzusa, no meg vérnyomása. Már az is csodaszámba ment, ha a félpályát átlépték a hazaiak, a Fradi ugyanis nem csak az előre játékban remekelt, a mieink védekezése is teljesen rendben volt. Olyannyira, hogy két kapusunk, Laucsek és Borsi nyugodtan leülhettek volna kártyázni a kapufa tövébe. No persze nem lenne Sivák Péter, Sivák Péter, ha mindezek ellenére nem talált volna hibát a játékban, nemtetszésének pedig egyszer-egyszer hangot is adott vezetőedzőnk, aki persze a dícséretekkel sem fukarkodott.

A második félidőben újoncot avatott a Fradi: bemutatkozott a mieinknél Csák Gergő, aki a megilletődöttség legkisebb jele nélkül bőrözte fel (kötényt adott) első megmozdulásaként az ellenfelet. A csapattársai által stábnak becézett Gergő (a Fradi Média kiváló munkatársa, ezért kapta a becenevét) bizonyította, hogy nem csak a tollal (klaviatúrával) bánik nem átlagosan, a labdával is igen nagy barátságban van. Gratulálunk Gergőnek a debütáláshoz, a csapat várja az ilyenkor szokásosnak mondható bemutatkozó köröket a pályán kívül… 🙂

Miután az Asterix tartotta magát egész meccsen ahhoz, hogy momentumuk se legyen, ezért izgalommentes találkozó végén a Fradi ilyen arányban is teljesen megérdemelten nyert. Sőt, ha kétszer ennyi a végén a különbség, akkor sem szólhatott volna senki egy szót sem!

Nem csak a nagyarányú győzelemnek örülhetünk, hanem annak is, hogy a csapat kiváló formáról tett tanúbizonyságot, ami több, mint bíztató a három hét múlva kezdődő rájátszás előtt!