PAFC – FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 0-5 (0-3)
Esztergom V.:  Bodor, Zsarnóczay, Kupecz

PAFC: Kiss – Papp, Pintér, Hajdú, Einger
Cserék: Simon, Maries, Horváth, Kempf, Cserős, Héjja, Peregovics, Zalavári

FTC: Móczik – Kovács, Tagyi, Pavlik, Kókány
Cserék: Horváth, Orosz, Bernhardt, Balázs, Haraszti
Vezetőedző: Soóky Norbert

Gólszerzők: Kókány (10., 37.), Kovács (15.), Haraszti (16.), Balázs (40.)

Ezúttal is olyan csapattal találkoztunk, akit már egyszer legyőztünk a bajnokság folyamán, és most is ez volt a cél. Jól kezdtük a mérkőzést, rögtön magunkhoz vettük az irányítást, de az első gólunkra a játékrész derekáig kellett várni, ekkor Kovács hozta kihagyhatatlan helyzetbe Kókányt. 0-1 A folytatásra is lendületben maradtunk, ami újabb gólokat eredményezett. Előbb Kovács lőtt váratlanul a rövid alsóba távolról 0-2, majd Haraszti köszönt be közelről egy kipattanó után. 0-3

A második félidőre kissé bennragadtunk az öltözőbe, ellenfelüknek több lehetősége is adódott a szépítésre, de szerencsére Móczik a helyén volt. A nehéz percek után sikerült visszavenni az irányítást, de a kapu előtt pontatlanok és dekoncentráltak voltunk, így nem tudtuk tovább növelni az előnyt. Szerencsére a végére sikerült megtalálni a góllövőcipőt, így Kókány duplázott közelről 0-4, majd az utolsó percben Balázs beállította a végeredményt. 0-5

Az újabb magabiztos győzelem mellett, külön dicséret illeti a lányokat, hogy ismét kapott gól nélkül sikerült zárni a mérkőzést. Következő fordulóban szabadnaposak vagyunk, majd az Atomerőmű csapatát fogadjuk a Népligetben.