Csillagos ötös! A KRSE elleni rangadón meglett idei ötödik győzelmünk!

Újabb győzelmet aratott női csapatunk és továbbra is hibátlan a női futsal NBII nyugati csoportjában.

NŐI FUTSAL NBII NYUGATI CSOPORT 6. FORDULÓ
KRSE LUDOVIKA – FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 1-5 (0-1)

Vezetőedző: Soóky Norbert

Gólszerzők: Magyarics (38.) illetve Bernhardt (2.), Horváth (24.), Kókány (28., 35.), Kovács (33.)

Igazi rangadó várt lányainkra, hiszen ellenfelünk hozzánk hasonlóan az összes bajnoki mérkőzését megnyerte.

Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen hamar vezetést szereztünk Bernhardt Berni révén. 0-1 A folytatásban tovább növelhettük volna az előnyt, de kimaradtak a kínálkozó lehetőségek. Továbbra is mi irányítottunk, de ellenfelünknek is akadt helyzete, ám Móczik a szokás szerint a helyén volt. Az eredmény már a szünetig nem változott, így minimális előnnyel mentünk pihenőre.

Szünetben Soóky Norbert átbeszélte a hibákat a csapattal, ami elég jól sikerült, hiszen remekül kezdtük a második félidőt. Előbb Horváth talált be (0-2), majd Kókány tette megnyugtatóvá az előnyt. 0-3 Csapatunk ezután sem állt le, és folytatta a gólszerzést. Kovács volt eredményes (0-4), majd Kókány rúgta meg második gólját. 0-5 Ellenfelünk hajtott a becsületgólért, amit az utolsó percekben el is ért, amivel csaknem 150 perc után zörrent meg újra a hálónk, de ennyi baj legyen.

A vége 5-1-es győzelem, amivel továbbra is hibátlanul, most már 3 pontos előnnyel állunk a tabella élén a nyugati csoportban.